وب معنایی و داده های پیوندی

وب معنایی و داده های پیوندی

معرفی

گروه تحقیقاتی وب معنایی و داده‌های پیوندی (Semantic Web & Linked Data) از آبان ماه 1388 فعالیت خود را آغاز نموده است. فعالیت این گروه با مطالعه‌ی مقالات، به‌خصوص مقالات ارائه شده در کارگاه‌های آموزشی LDOW که به‌ عنوان تخصصی‌ترین رویداد در زمینه داده‌های پیوندی مطرح است، و بررسی تحقیقات و کارهای انجام شده در این حوزه آغاز شد. پس از بررسی کارهای انجام شده و آشنایی مناسب با داده‌های پیوندی، مقرر شد تا با انجام پروژه‌ای در زمینه‌‌ی انتشار داده‌های پیوندی، فعالیت‌ اجرایی گروه نیز آغاز شده و بستری برای انجام پروژه‌های بعدی فراهم گردد.


اعضای فعلی (به ترتیب الفبا)
ارائه ها


پایان نامه ها


مقالاتلینک های مفید

نام توضیحات
ابزار فارسی برای Gate ابزار فارسی برای Gate این ابزار شامل مجموعه امکاناتی است که برای پردازش متون فارسی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
امکاناتی از قبیل Persian POS tagger - Persian Splitter - Persian Stemmer - Persian Tokenizer برای دریافت این مجموعه که بوسیله آقای مهندس مجید سازوار پیاده سازی شده است می توانید به سایت شخصی ایشان مراجعه نمایید
برچسب گذار نقش کلمات فارسی برچسب گذار نقش کلمات فارسی بوسیله این سایت می توانید به صورت آنلاین متن فارسی خود را تگ بزنید .به مرور این نسخه کاملتر نیز خواهد شد برای ورود به سایت مورد نظر بر روی تصویر کلیک نمایید.
لطفا پیشنهادات و نظرات خود را در مورد آن به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.
3 6 5 5